همدرد - میاستنی گراویس

سرگذشت

داروی سلسپت

به نام یکتای بی همتا و با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم.

با تشکر از آقای محمدرضا و خانم کتایون عزیز . با آرزوی سلامتی و بهبودی برای تمام همدردان.من یه پیشنهاد برای آقای محمد رضا دارم. شما با دکترتون راجع به درمان با داروی سلسپت صحبت کنید و ببینید نظر دکترتون راجع به درمان شما با سلسپت چیه؟  راستش تا اونجایی که من میدونم داروی آزارام عوارض زیادی داره و روی سلولهای بدن اثر میگذاره و روی تقسیم شدن سلولهای بدن. بازهم خواهش میکنم با دکترتون صحبت کنید. البته داروی سلسپت هم عوارض کمی نداره ولی اثرش سریع هست. راستش من نمیدونم اوضاع جسمانی شما در چه حد هست اما من وقتی مصرف سلسپت رو شروع کردم دقیقا بعد از پلاسما فرز بود که تا قبل از پلاسما فرز ضعف در پاها و دست ها و چشمهام زیاد شده بود. بالاخره دکتر بهتر تشخیص میده.

خیلی خوشحال شدم از اینکه درمان خانم کتایون عزیز هم جواب داده و حالشون بهتر شده. اکر اشتباه نکنم کتایون جان از داروی سلسپت استفاده میکردند.اصولا داروی سلسپت گلبولهای سفید را به شدت کاهش میده.

اما هیچ چیز به اندازه ی دوری از استرس برای ماها مسکن و آرامش بخش نیست. پیاده روی آرام و انجام کارهایی که شادی آور باشند.نمیخوام وارد جزئیات بشم . مثلا خود من با نماز و قران خواندن آرام میشم و موسیقی را هم خیلی دوست دارم.یک نفر با نواختن سازش آرام میشه یک نفر با ورزش کردن و یک نفر هم با کشیدن نقاشی. خلاصه سلایق متفاوت هست . راستی این را هم بگم که در فصل گرما امکان تشدید علائم زیاد تر میشه. البته من خودم اوایل با سرما حالم بدتر میشد اما به تازگی از فصل سرما بیشتر لذت میبرم. 

۲۱ اسفند تولد یک سالگی وبلاگ هست. یک سال گذشت و من افتخار آشنایی با همدردانم را داشتم که از هزار بار پلاسما فرز و هزار بار خوردن قرص های مختلف بیشتر به من انرژی داد. امیدوارم دوستان عزیز هم بر همین عقیده باشند. باز هم نظر بدید و من رو از حال خودتون بی خبر نگذارید...

از دوستان قدیمی هم خواهش میکنم سر بزنند.

یا علی و خداحافظ 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۴ اسفند۱۳۹۰ساعت 22:33  توسط منصوره   |